HİZMETLERİMİZ

Evden Eve Nakliyat

Metaş Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe, yaygın hizmet ağı ile evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeyi hizmet kalitemizle birleştirerek sizlere en kaliteli ve en hesaplı taşınma hizmetini sunmaktayız. Geniş hizmet ağımız, tamamı araç takip sistemleri ile güvenli hale getirilmiş teknolojik araçlarımız, anlık ihtiyaç duymanız durumunda dahi araç tedarik edebilecek hizmet kapasitemiz ile profesyonel kadrolarımız sizlere en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmet garantisini vermektedir. Evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı farketmeksizin gerçek değerinde sigorta kapsamına alınır ve dikkatle taşınır. Metaş Nakliyat olarak zamandan tasarruf sağlamak ve güvenli bir taşıma hizmeti sunmak adına eşyalarınızı asansörlü taşıma sistemlerimizle taşıyoruz. Metaş Nakliyat için hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.

Şehirler Arası Nakliyat

Metaş Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe, yaygın hizmet ağı ile evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeyi hizmet kalitemizle birleştirerek siz değerli müşterilerimize ev ofis ve işyerleri bankalar fuarlar başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına en kaliteli ve en hesaplı nakliye hizmetini sunmaktayız. Şehirler arası nakliyatta kuruluşundan bugüne kadar tüm Türkiye’yi kapsayan ve %100 müşteri memnuniyetini esas alan, tüm nakliye işlerini başarıyla gerçekleştirmiş olmanın verdiği tecrübe ve yaygın hizmet ağımız ile tamamı araç takip sistemleri donatılan son model teknolojik araçlarımız, anlık ihtiyaç duymanız durumunda dahi araç tedarik edebilecek hizmet kapasitemiz ile profesyonel kadrolarımız sizlere en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmet garantisini vermektedir. Evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı gerçek değerinde sigorta kapsamına alınır ve dikkatle taşınır.

Ofis ve Büro Taşıma

Metaş Nakliyat profesyonel taşıma ekibi ve asansörlü geniş araç filosu ile özel ve kamu kuruluşlarının ofis ve iş yerlerini, şehir içi ve şehirler arası olmak üzere itina ile taşımaktadır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Marka değerinize yakışan, kurumsallığınızın gereklerini yerine getiren, bir firma arıyorsanız Metaş Nakliyat sizlere tüm bunları garantisini vermektedir. Metaş Nakliyat olarak ofis taşımacılığı alanında sizlerin en çok tercih ettiği firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Metaş Nakliyat ile hiçbir zorlukla karşılaşmadan Türkiye’nin her noktasına, hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde taşınma kalitesini en uygun fiyata yaşayacaksınız. Hassas ve kırılma riski olan eşyalar özel kutular ile paketlenir. Paketleme denetimli ve son derece titiz bir şekilde yapılır. Kapsamlı bir hizmete ulaşabilmek hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal firmaların ortak tercihi olan Metaş Nakliyat,Türkiye’nin her noktasına ofis taşıma hizmeti sunarak tüm engelleri ortadan kaldırmayı başarmıştır.

Fuar ve Stand Taşıma

Evden eve nakliyattan Ofis taşımacılığına kadar birçok alanda hizmet veren Metaş Nakliyat Fuar taşımacılığı alanında da sektörün önde gelen firmasıdır. Profesyonel ekibimiz fuar taşıma işlerinde birçok çalışmayı başarıyla tamamlamış ve bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Uzun yıllar boyunca başta evden eve taşımacılık olmak üzere işyeri, ofis,büro ve atölye gibi diğer dikkat gerektiren taşıma konularında önemli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip şirketimiz piyasadaki haklı yerini gururla sürdürmektedir. Metaş Nakliyat ile hiçbir zorlukla karşılaşmadan Türkiye’nin her noktasındaki fuarlara hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde taşınma kalitesini en uygun fiyata yaşayacaksınız. Asansörlü araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz yükleme ve boşaltma faaliyetlerimizi bütün gerekli donanımlar ve altyapımızla son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Metaş Nakliyat olarak eşyalarınızı bir plan dahilinde fuar katılım alanına taşımakta ve zarar görmemesi için azami dikkat etmekteyiz.Mağduriyet yaşamamanız için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Eşyalarınızı tamamı sigortalanmış olarak hızlı bir şekilde fuar alanında bulacaksınız. Her türlü söküm ve montaj işlemi dikkatle yapılmakta ve sizlerin güzel bir fuar dönemi geçirmeniz için tüm şartlar sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakasına yıllardın evden eve nakliyat hizmeti veren Metaş Nakliyat, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Anadolu yakasına hizmet vermektedir. Firmamız taşımacılık sektöründe, yaygın hizmet ağı ile Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere birçok alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeyi hizmet kalitemizle birleştirerek sizlere en kaliteli ve en hesaplı taşınma hizmetini sunmaktayız. Geniş hizmet ağımız, tamamı araç takip sistemleri ile güvenli hale getirilmiş teknolojik araçlarımız, anlık ihtiyaç duymanız durumunda dahi araç tedarik edebilecek hizmet kapasitemiz ile profesyonel kadrolarımız sizlere en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmet garantisini vermektedir. Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı farketmeksizin gerçek değerinde sigorta kapsamına alınır ve dikkatle taşınır. Metaş Nakliyat olarak zamandan tasarruf sağlamak ve güvenli bir taşıma hizmeti sunmak adına eşyalarınızı asansörlü taşıma sistemlerimizle taşıyoruz. Metaş Nakliyat için hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avrupa Yakasına yıllardın evden eve nakliyat hizmeti veren Metaş Nakliyat, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Avrupa yakasına hizmet vermektedir. Firmamız taşımacılık sektöründe, yaygın hizmet ağı ile Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat başta olmak üzere birçok alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde edindiğimiz tecrübeyi hizmet kalitemizle birleştirerek sizlere en kaliteli ve en hesaplı taşınma hizmetini sunmaktayız. Geniş hizmet ağımız, tamamı araç takip sistemleri ile güvenli hale getirilmiş teknolojik araçlarımız, anlık ihtiyaç duymanız durumunda dahi araç tedarik edebilecek hizmet kapasitemiz ile profesyonel kadrolarımız sizlere en uygun fiyatlarda en kaliteli hizmet garantisini vermektedir. Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı farketmeksizin gerçek değerinde sigorta kapsamına alınır ve dikkatle taşınır. Metaş Nakliyat olarak zamandan tasarruf sağlamak ve güvenli bir taşıma hizmeti sunmak adına eşyalarınızı asansörlü taşıma sistemlerimizle taşıyoruz. Metaş Nakliyat için hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Ürünün balkon veya pencere ile kaldırılması için asansörlü bir taşıma hizmeti için bir kamyona monte edilen mobilya kaldırma servisi Merdiven veya kapı geçişleri ile binalara erişim kısıtlı olduğunda, mülkiyeti hareket ettiren uzman firmamız, mobilyalarınızın pencere veya balkondan geçerek ofis hareketleri veya ev içi içerik kaldırma işlemleri için gelişmiş vinç servisini kullanarak bir vinç kiralama hizmeti sağlayabilir. Görev, bu gardıroplu kanepeye girişin, büyük resim veya tuhaf mobilya çıkarmanın iple ve merdivenle gerçekleştirilebildiği bir kanat penceresinin çıkarılması olabilirken, daha yüksek döşeme pencereleri veya daha ağır eşyalar için bir mobilya asansörü veya vinç servisi gerektirir. Mobilyaların ilk önce bir mülke uymadığı durumlarda, en zorlu teslimat senaryolarını bile kolaylaştırmak için özel eğitimli tesisatçıları ve vinç / vinç operatörlerini kullanabiliriz. Bazen, mobilyalar dar koridorlar veya merdivenlerdeki dar dönüşlerden dolayı geleneksel olarak monte edilemeyecek kadar büyüktür. Pencereler (pencere teslimatları), balkonlar ve bodrum katları boyunca ince mobilyalar kaldırmak için bir dizi başarılı yöntem geliştirdik. Tüm Metaş personeli, kapıların ve kanat pencerelerinin kaldırılması gibi bir çok olasılıkla başa çıkabilmeleri için bir dizi el ve el aletleri ile donatılmıştır. Özellikle garip senaryolar için döşemecimiz büyük mobilya parçalarını daha küçük parçalara ayırabilir ve erişimi kolaylaştırmak için yeniden döşemeyi yapabilir.

Piyano Taşımacılığı

Günümüzde taşımacılık işlemleri son derece modern ve çağdaş şekillerde işletilmektedir. Bu moderniteyi takip eden firmamız her türlü özel taşıma gerektiren objeleri hassas taşımacılığını yapmaktadır. Çizilme ya da kırılma riski yüksek olan piyanolarınız en güvenli paketleme yöntemleri kullanarak paketlenir . Tamamı işinde profesyonel elemanlarımızla güvenli bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Piyano vb. kıymetli eşyalarınız Metaş Nakliyat tarafından gerçek değerinde sigorta kapsamına alınarak profesyonel ekibimiz tarafından en güvenli ambalajlama teknikleri ve malzemeleri kullanılarak hiçbir zarar görmeden güvenle adresinize ulaştırılmaktadır. Metaş Nakliyat ekspertiz hizmeti, nakliyat sürecinin tamamında taşınmanın planlanması ve koordinasyonu ile sıfır hata ve maksimum güvenceyle eşyalarınızı adresinize ulaştırmaktadır. Birçok değerli marka adreslerine sorunsuzca teslim edilmiş ve müşterilerimizin güveni kazanılmıştır. Bu iş tecrübe ve beceri istemektedir. Metaş Nakliyata içiniz rahat bir şekilde piyanolarınızı teslim edebilirsiniz.

Para Kasası Taşıma

Para kasası taşımacılığı gibi hassas taşımacılık konularında uzman olan kuruluşumuz sizlere bu bağlamda profesyonel çözümler sunmaktadır. Günümüzde taşımacılık işlemleri son derece modern ve çağdaş şekillerde işletilmektedir. Bu moderniteyi takip eden firmamız her türlü özel taşıma gerektiren objeleri hassas taşımacılığını yapmaktadır. Özellikle ticari faaliyet yürüten müşterilerimizin taşınmaları esnasında son derece ağır para kasaları özel bir takım yöntemler uygulanarak naklediliyor. Metaş Nakliyat tamamen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliyat sürecinin tamamında taşınmanın planlanması ve koordinasyonu ile sıfır hata ve maksimum güvenceyle eşyalarınızı adresinize ulaştırmaktadır. Vinç veya tekerlekli sistemler kullanılarak araç içerisine dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi gereken para kasası taşıma uzman bir ekip çalışması ile yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Ağır para kasalarını hiçbir hasar görmeden asansörlü ve vinçli sistemle taşımasını gerçekleştirmekteyiz.